فهرست

برگزیدگان ۲۱مین کنگره سالیانه ملی پژوهشی مورد تقدیر قرار گرفتند

دکتر_رضا_قدیمی، معاون تحقیات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل در مراسم اختتامیه کنگره سالیانه ملی پژوهشی:  سخنرانان ۲۱امین کنگره سالیانه ملی پژوهشی در ۶ پنل با یکدیگر به رقابت پرداختند که از مجموع پنل ها، ۹ نفر به عنوان سخنران برتر برگزیده شدند

ارسال ۶۸۲ مقاله به بیست‌و‌یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم‌پزشکی کشور

دکتر سیدفرزاد جلالی، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بابل، ضمن خیرمقدم به اساتيد، پژوهشگران جوان و دانشجویان گرانقدر در مراسم افتتاحیه بیست و یکمین همایش پژوهشی مجازی دانشجویان علوم پزشکی کشور، توصیه های ائمه معصوم مبنی بر تفکر و تعقل در جهان آفرينش، دین و تمام امور زندگی را مرتبط با اهمیت تحقیق دانست.

دانشجویان در کنار مطالب علمی، مهارت بالینی را افزایش دهند

معاون آموزشی وزارت بهداشت در بیست‌و‌یکمین کنگره مجازی سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور اظهار کرد: زمانی که وارد دانشگاه شدم تنها واحد فعالی که کار علمی می‌کرد جهاد دانشگاهی بود که بعد از آن کمیته تحقیقات دانشجویی شکل گرفت و از سال ۱۳۷۰ در اکثر دانشگاه‌ها فعال و کارگاه‌های مختلف برگزار شد.

قابل توجه اعضای هیات علمی و محققین دانشگاه علوم پزشکی بابل

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) به منظور راه‌‌اندازی شبکه‌ای از محققان سلامت با تجربه حضور در محیط‌های تحقیقاتی خارج از کشور فرمی را تهیه نموده اند.

ثبت اختراع توسط اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل

با افتخار به استحضار می رساند بر مبنای مستندات ارائه شده به معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل، تاکنون اعضای هیات علمی دانشگاه به شرح زیر موفق به ثبت ایده های خود و دریافت گواهی نامه ثبت اختراع داخلی (پتنت) شده اند.

کسب رتبه های برتر واحدهای توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان های دانشگاه در ارزشیابی و رتبه بندی پژوهشی در سطح کشوری و منطقه ای

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر قدیمی از کسب رتبه های برتر واحدهای توسعه تحقیقات بالینی بیمارستانهای دانشگاه در ارزشیابی و رتبه بندی پژوهشی در سطح کشوری و منطقه ای خبر داد.

کسب رتبه هفتم مجلات برتر علوم پزشکی کشور توسط مجله مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بابل -دکتر رضا قدیمی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه توضیح میدهند...

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر قدیمی از کسب رتبه هفتم مجله برتر علوم پزشکی کشور و رتبه های اول و دوم دانشگاههای کلان منطقه ۱ کشور توسط دو مجله دانشگاه خبر داد.

تایید عمل جراحی انجام گرفته توسط آقای دکتر عماد الدین موعودی،

تایید عمل جراحی انجام گرفته توسط آقای دکتر عماد الدین موعودی، دانشیار گروه ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی بابل به عنوان نوآوری و انجام فعالیت پزشکی برای نخستین بار در سطح کشور